2345/618
Boris Lovet-Lorski (f. Rusland 1894, d. New York, USA 1973)
Sammenflettede traner. Usign. Messing. H. 150.
Almindelig patina. Herunder ridser og mærker. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 7. november 2023
Vurdering
Hammerslag