12103/148
Dansk maler, 19. årh.
Aftenstemning ved sø. Sign. J. Jensen. Olie på pap. Lysmål 37,5×21. Rammemål 31,5×48.
Lille skade på ramme.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag