2445/838
Dansk møbeldesign
Lænestol med stel og armlæn af eg, betrukket med grønt møbelstof. 1970'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Ryg med manglende knapper.
Vurdering
Hammerslag
974362 |