1712/1697
Koklokke af bronze, støbt med køer, planter og nationalvåben, strop af kernelæder. Schweiz. 20. årh. H. 15. Diam. 20.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. marts 2017
Vurdering
Hammerslag
11 bud