2027/588
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Tre kompositioner. Alle sign. Rob Jacobsen. Litografier i farver. Bladstørrelser 44×54. (3)
Original stand. Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag