2447/135
Kop af kokosnød med montering af sølv. Guatemala, 17. årh.s slutning. H. 13 cm. L. 11 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Revner i kokosnødden.
Vurdering
Hammerslag
1141321 | ||
1020129 |