2102/339
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Kystparti med fiskere på stranden. Sign. HL. Olie på lærred. 23×33.
Mindre krakeleringer. Retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud