2040/4827
Schweiz. 1919. Propel-overtryk. Komplet stemplet sæt. 30 c. signeret Marchand BPP (lidt højt). AFA 12200 [ 168–169 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 4. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 4. oktober 2020