2435/​851

Depeche Mode

Samling på 64 forskellige album herunder specialudgaver, herunder “In your room”, “Barrel of a gun” og “World in my eyes” m.fl. (64)

Proveniens: Tidl. formand for Depeche Modes danske fanklub.

Vi har ikke mulighed for nærmere specificering af de enkelte albums, men samlingen kan besigtiges i Aarhus.

Mindre brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

19 bud

1146014 5.500 DKK
1115116 5.000 DKK
1146014 4.800 DKK
1115116 (Autobud) 4.600 DKK
1146014 4.400 DKK
1115116 4.200 DKK
1146014 (Autobud) 4.000 DKK
1115116 3.800 DKK
1146014 (Autobud) 3.000 DKK
1152271 2.900 DKK
1146014 (Autobud) 2.800 DKK
1152271 2.700 DKK
1146014 (Autobud) 2.600 DKK
1138450 2.500 DKK
1146014 (Autobud) 2.400 DKK
1138450 2.300 DKK
1146014 2.200 DKK
1163342 2.100 DKK
1146014 2.000 DKK