2435/851
Samling på 64 forskellige album herunder specialudgaver, herunder “In your room”, “Barrel of a gun” og “World in my eyes” m.fl. (64)
Proveniens: Tidl. formand for Depeche Modes danske fanklub.
Vi har ikke mulighed for nærmere specificering af de enkelte albums, men samlingen kan besigtiges i Aarhus.
Mindre brugsslitage.
Vurdering
1146014 |