2032/554
Per Arnoldi (f. København 1941)
Komposition. Usigneret. Olie på lærred. 120×130.
Dette emne handles i fuldmoms
Behov for rensning. Enkelte retoucheringer.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag