899/732
Et par store franske kandelabre af forgyldt og patineret bronze, hver med ni lysarme. Senempire form, 19. årh.s slutning. H. 88. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper, sølv, porcelæn og glas, 4. december 2020
Vurdering
Hammerslag