2022/275
Bordlampe af hvid fajance, Kgl. P., dekoreret med guld. 1004/3801. H. inkl. skærmholder 74.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Skærmholder med skævhed. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag