2033/819
Ubekendt design
Isspand i form af ananas af forgyldt metal, inderside med metal indsats. Udført 1970erne. H. 26,3. Indvendig diam. 9,5.
Almindelig brugspatina herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 11. august 2020
Vurdering
Hammerslag
36 bud