1618/597
F. Larsen-Særsløv (f. Særslev v. Kalundborg 1870, d. Gentofte 1942)
Kystparti med udsigt mod Hornbæk. Sign. L. Særsløv 1928. Olie på lærred. 37×50.
Moderne kunst og design, 3. maj 2016
Vurdering
Hammerslag
13 bud