2249/570
Kevin Christy (f. 1977)
“Cold streak”. Sign. og dateret på bagsiden Kevin Christy 03. Mixed media collage. Lysmål 27×20.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag