2441/506
Daybed med stel af forkromet stål, løs hynde og nakkehynde betrukket med sort skind. Model HB 6915. Udført hos Lange Production. L. 200.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 8. oktober 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt