“Trocadero 27” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig forlomme, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og brunt læderfor. H. 18 x B. 27 x D. 7 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Slitage i udvendig forlomme. Nogle ridser på læder indvendigt, samt indvendig lomme har stram lynlås. Alle mål er cirkamål.
1099582 |