2439/9118
“Reporter” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, en udvendig forlomme, to lynlås rum, en indvendig lomme og beige for. H. 23 x B. 29 x D. 14 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Hul ved ene lynlås. Nogle små pletter på for indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
1099582 |