12038/145
Dansk senempire sekretær af mahogni, front med skriveklap bag hvilken rum og talrige små skuffer. Ca. 1840. H. 160. B. 90. D. 50.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag