12038/​145

Dansk senempire sekretær af mahogni, front med skriveklap bag hvilken rum og talrige små skuffer. Ca. 1840. H. 160. B. 90. D. 50.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag