2050/8558
Russisk Gudsmoderikon “Alle Lidendes Trøster”, tempera på træpanel. Tykkelse på træplade 36 mm. 19. årh. 31×26,5.
Enkelte ridser og mærker.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag
29 bud