2132/138
Peter Louis Clément, Grann & Langly m.fl
Otte strøbøsser af sølv og sterlingsølv. Vægt ca. 1620 g. 20. årh. H. 14–21 cm (8)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Enkelte dele graveret.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud