12013/47
“Bumling”. Justérbar væglampe af lakeret metal. Udført hos Ateljé Lyktan, Sverige. L. ca. 35. Diam. 20.
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Et par minimale buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud