872/943
Jorge B. Stever (f. Templin, Neubrandenburg 1940)
Uden titel, 1973. Sign. og dateret på bagsiden. Akryl på lærred monteret på plade. 140×90. Uindrammet.
Malerier og skulpturer, 6. juni 2017
Vurdering
Hammerslag