1835/​804

Ubekendt designer

Hejsependel af messing, indvendig hvidlakeret. 1970'erne. H. 32. Diam. 45.

Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 28. august 2018

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag