1835/804
Ubekendt designer
Hejsependel af messing, indvendig hvidlakeret. 1970'erne. H. 32. Diam. 45.
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 28. august 2018
Vurdering
Hammerslag