12115/196
Hvidmalet skænk, buet front med fire døre. Gustaviansk stil, 20. årh. H. 80. B. 190. D. 45.
Enkelte brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud