2440/902
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
“PH reservedele”. Tre skærmholdere og omløber. Udført hos Louis Poulsen. (4)
Brugsslitage. Ridser og mærker. To skærmholdere med defekter.
Vurdering
1106678 | ||
985494 | ||
900971 | ||
985494 |