2045/92
Bord af hvidmalet træ, plade med 15 hollandske fliser af fajance. 20. årh. H. 72. L. 83. B. 53.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Adskillige fliser med gennemgående revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag