2040/706
Bjørn Nørgaard (f. København 1947)
Tre kompositioner. Sign. monogram - 94 og 2017, 243/500 og 182/230. Litografier i farver. Bladstørrelse 48×65 og 29×37. Uindrammet. (3)
Største tryk med håndteringsmærke i ene hjørne. Herudover intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag