2120/152
Et par vaseformede lysestager af forgyldt træ, på trappeformede fodstykker Louis XVI form, 19/20. årh. H. 24,5 cm. (2)
Proveniens: Erik Brandt.
Brugsrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud