2203/927
Dansk snedkermester
Sekretær af palisander, front med fire låger og fire skuffer med greb af messing. 1940'erne. H. 135. B. 88. D. 41.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
12 bud