1908/558
Marco Evaristti (f. Chile 1963, bosat i Danmark)
Komposition. Sign. på bagsiden Evaristti 05. Olie på lærred. 68,5×75,5.
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Vurdering
Hammerslag