2050/8545
Russisk ikon visende den helbredende Gudsmoder. Tempera på træ. 19. årh. 27×21.
Mindre afskalninger. Behov for let overfladerensning. Ridser og mærker.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud