2432/​779

Kim Naver (f. København 1940, 1962-)

Broderet vægtæppe af uld. Geometrisk mønster i brune og sandfarvede nuancer. Usign. H. 130. B. 90.

Brugs- og alderstegn. Bagside med slitage og flossede/optrevlede kanter.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?