2432/​347

Empire kommode af egetræ, rigt prydet med indlægninger, front med tre skuffer. 19. årh. H. 87. B. 81. D. 48.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Nøgle medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?