2432/347
Empire kommode af egetræ, rigt prydet med indlægninger, front med tre skuffer. 19. årh. H. 87. B. 81. D. 48.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag