1804/935
Philippe Starck (f. Paris 1949)
“Rosy Angelis”. Standerlampe med stel af aluminium og skærm af hvidt stof. Udført og mærket hos Flos, Italien. H. 178.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 23. januar 2018
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|