2022/609
Her Majesty Queen Margrethe II of Denmark (f. København 1940)
Uden titel. Sign. monogram 88, 18/150. Litografi i farver. Lysmål 65×47
God stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
45 bud