12142/84
Mogens Ege (f. København 1892, d. 1946)
Skovlandskab med hjort. Sign. Mogens Ege. Olie på lærred. 55×74. Indrammet.
Ramme med brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag