2439/886
Rimme Design
“Rimme”. Tre bogkasser af amerikansk kirsebærtræ. Udført og mærket hos Rimme Design. H./L. 72. D. 29. (3)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Tre lister til vægmontering medfølger.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
910807 | ||
947523 (Autobud) | ||
910807 | ||
947523 | ||
910807 | ||
947523 | ||
910807 (Autobud) | ||
947523 | ||
910807 (Autobud) | ||
947523 | ||
910807 (Autobud) | ||
947523 | ||
910807 (Autobud) | ||
947523 | ||
910807 | ||
947523 (Autobud) | ||
910807 | ||
947523 |