2439/​886

Rimme Design

“Rimme”. Tre bogkasser af amerikansk kirsebærtræ. Udført og mærket hos Rimme Design. H./L. 72. D. 29. (3)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Tre lister til vægmontering medfølger.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

18 bud

910807 5.500 DKK
947523 (Autobud) 5.000 DKK
910807 4.800 DKK
947523 4.600 DKK
910807 4.400 DKK
947523 4.200 DKK
910807 (Autobud) 4.000 DKK
947523 4.000 DKK
910807 (Autobud) 3.800 DKK
947523 3.600 DKK
910807 (Autobud) 3.400 DKK
947523 3.200 DKK
910807 (Autobud) 3.000 DKK
947523 2.900 DKK
910807 2.300 DKK
947523 (Autobud) 2.200 DKK
910807 2.100 DKK
947523 1.500 DKK