2439/​886

Rimme Design

“Rimme”. Tre bogkasser af amerikansk kirsebærtræ. Udført og mærket hos Rimme Design. H./L. 72. D. 29. (3)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Tre lister til vægmontering medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?