12027/68
Wilhelm Marstrand (f. København 1810, d. sst. 1873)
Studie af en nøgen og en draperet kvinde. Usign. Bly og tusch på papir. 21×10,4. Uindrammet.
Papirmangler ved øverste hjørner
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud