2131/506
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
“Sikker & død hare”, 04. Sign. Frandsen. Olie på aluminium. 120×100.
Mindre afskalninger. Krakeleringer.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag