2041/232
Margretebæger af delvis forgyldt sølv. K.C. Hermann, Københavns bymærke 1947. Vægt 444 g. H. 11 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud