12140/201
Et par væglamper af messing. Udført hos Markaryd, Sverige. (2)
Skærme medfølger ikke.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser, mærker samt malerstænk.
Kunst, antikviteter & design, 7. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag