12140/​201

Et par væglamper af messing. Udført hos Markaryd, Sverige. (2)

Skærme medfølger ikke.

Almindelig brugsslitage, herunder ridser, mærker samt malerstænk.

Kunst, antikviteter & design, 7. oktober 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK