2442/874
Tobias Møhl (f. Aalborg 1970)
Cirkulært fad af blå/grønt matteret glas, midte med spiralmønster i sort og hvidt. Usigneret. H. 3,5. Diam. 32,5.
Mindre brugsslitage.
Vurdering