709/905
Rolex herrearmbåndsur af guld 18 kt., gylden skive med sekund- og datovisning, mrk. Rolex, Oyster-Perpetual, Datejust. Uoriginal presidentlænke af guld 18 kt. Ca. 1980. Skivediam. 30 mm. Kronometercertifikat medfølger.
Alders- og brugsslitage. Glas med ridser, mærker samt malerplet på siden. Slidt lænke. Uret går men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 1. marts 2007
Vurdering
Hammerslag
18 bud