2131/663
Piero Lissoni (f. 1956)
Serveringsvogn med stel af forkromet stål og tre hylder af sort plast. Udført og mærket hos Kartell. H. 72. L. 83. B. 40.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
13 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||