2416/87
Vase af porcelæn, dekoreret med grene og bær, på stand af forgyldt bronze. Royal Copenhagen. H. 23,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud